Biotechnology

Přemýšlím již delší dobu, jestli má smysl dávat tento článek na tip. Ale není to rada a chci to vyzkoušet, jestli je funkční tato strategie a k něčemu bude.

Další, vyloženě spekulativní příležitostí vidím v těchto 3 společnostech. Jedná se PLX , DMTX , QTM

Zde jsem již vstoupil vyloženě za pár stovek dolarů. Vstup není ideální , ale prostor pro růst je velký. U těchto firem lze těžko odhadovat výsledek. Co jsem pročetl různě informace, tak mají testy ve II.a III.fázích. A když to vyjde, tak bude minimálně 100% zhodnocení  a nebo 50% propad. Proto opravdu je investice vysoce spekulativní a buď vyjde nebo ne.

Z toho důvodu zde nebudu zdůvodňovat mé  snažení, ale každý si může udělat a dohledat informace na webech.  Investice po pár kusech akcií a pak nechat svému osudu není špatná. Vysoké zhodnocení může zajistit  zisk   a stačit nepříjemným propadům, které mohou nastat. A pokud propady nerujnují účet, pak mohu držet několik měsíců bez povšimnutí. I když každý chceme vítězit.

3 komentáře u „Biotechnology“

  1. Zdravím. DMTX mám taky. Po několikáté xD
    PLX – zajímavý tip. Myslím, že dubnové výsledky už jsou v ceně. Na 3 fázi v Srpnu nemám zatím odvahu spekulovat, ale držím palce. Izraelci jsou šikovní.
    QTM – není to překlep? To není biotech.

    1. QTM není bio…to máš pravdu. Trochu jsem to zamíchal. Mohl jsem dát nadpis spíše „pink stocks“. Jsou to pouze spekulativní akcie, které by mohli vypadat zajímavě. U PLX chystám na 1,50 prodat 1/2ks to budu nějakých+65%. DMTX je tvůj tip a tam jsem vstoupil až po propadu. Na QTM čekám na vstup zase kolem 0,60 jestli vyklesá. Pak mám vyhlídnuté ještě něco, ale čekám na dobrý vstup a nevím jestli bude příležitost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *