AMD

 

Chtěl bych upozornit na jeden dobrý tip. Jedná se o akcii AMD – Advanced Micro Devices . Je to americká hardwarová společnost. Soustřeďuje se na vývoj procesorů, APU, GPU a čipsetů.

Většina čtenářů čte stejné weby jako já, tak se již určitě setkaly s nějakým článkem a  diskuzemi.  Četl jsem opravdu velice kvalitní rozbor této společnosti a autor má velice dobrý přehled v tomto segmentu.

Autor článku očekává postupný růst akcií až na 20$ ještě tento rok. A v dalších letech i na 30$. Můj cíl je tedy „pouze“ 20 a tam bych pozici odprodal. Jak velkou část, se rozhodnu později.

Podařilo se mi nakoupit pozici při korekci začátkem ledna za cenu 9,90$. A odprodal jsem část s 35% zhodnocením za jeden měsíc!!. Nyní dochází ke korekci a pokud cena bude atakovat $12,50, opět přikoupím. Přikupoval bych i při větší korekci, na každé kulaté ceně a to až na dotek EMA 200, tj.někde kolem 8 dolarů. Dále šanci na pokračování růstu je, že AMD koupí některá velká společnost   /Intel, aj./

Proto  zmiňuji v tomto článku dobrou příležitost k nákupu. Ale rozhodnutí je pouze na Vás. Sice je v pondělí volno, ale šance ještě bude.

 

5 komentářů u „AMD“

    1. Samozřejmě šel. Už jsem nečekal cenu pod 12$. Sice je nepříjemný takový pokles, ale pozici řídím i opcemi a vypsaná callka pokles zmírnila. A zatím platí, že AMD půjde ke dvaceti dolarům.

    1. Jistě, ptal jsem se autora již dávno a i jestli si vede nějaký blok ( na email ). Ale psal jsi mi , že nestíháš. Rád dám odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *